سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تمهیدات

بسم الله الرحمن الرحیم

خارج از مرزها با توجه به نگاه و فضای رسانه ای حاکم بر آنجا، دید غریبی به ایران اسلامی دارند!

ساخت نگاه و معرفت صحیح نسبت به انقلاب اسلامی یکی از وظایف اساسی وزارت خارجه کشورمان می باشد.

در این دو سال و اندی در حالیکه وزارت خارجه تقریبا تعطیل شده بود و در حال مذاکرات فشرده ای با 5+1 و مخصوصا آمریکا بود، اتفاقات مضری در فضای عمومی برای کشورمان افتاد که رهبری معظم انقلاب برخی از آنها را تبیین نمودند!

رهبر انقلاب در تبیین ضررهای ناشی از مذاکره با آمریکایی ها افزودند: «این کار ما را در افکار عمومی ملت‌ها و دولت‌ها به تذبذب متهم می‌کند و غربی‌ها با تبلیغات عظیم خودشان، جمهوری اسلامی را دچار انفعال و دو گانگی جلوه می‌دهند.»

وظیفه وزارت خارجه خمینی

پس از قبول و تایید ضمنی گزارش آژانس توسط مذاکره کنندگان، فضایی جدید و مضاعف بر علیه ما ایجاد گشته است که ایرانی ها دروغگو هستند و دنبال کشتار ملتها با بمب اتم بوده اند و نمیتوان به آنان اعتماد داشت!

در حالیکه نامه دوم رهبری فرزانه انقلاب به جوانان غربی ارسال گردیده، بخشی از این فضای بد را آقایان مدعی تدبیر با قبول اتهامات کذایی به کشور تحمیل نموده اند! چقدر بد است مسئولی نفهمد که چه میکند و کدام راه را میرود!

اگر ما دائما در طول مسیر با اسناد، احکام و قضاوت‌هایی مواجه می‌شویم که بخشی از آن را ظالمانه می‌دانیم و ضمنی قبول میکنیم، پس چرا این همه امتیاز تقدیم طرف مقابل کرده‌ایم؟ امتیاز داده‌ایم که چنین نتایجی به دست بیاوریم؟ اساسا چه نیازی به معامله سیاسی با طرفی هست که ذره‌ای موضع خود را تعدیل نکرده و سرسختانه به راه خود می‌رود؟

آیا این خط تذبذب و دیپلماسی مردد با پروژه نفوذ ارتباطی دارد؟!


[ چهارشنبه 94/9/18 ] [ 11:40 عصر ] [ میثم ]
درباره وبلاگ

میثم
امام(ره) به ما آموخت «انتظار تنها در مبارزه است» و «بیداری اسلامی» که امام خامنه ای نویدش را داده اند و ما شاهدیم....*** ***باش تا صبح دولتت بدمد//کاین هنوز از نتایج سحر است***

جنبش letter4u

لینک دوستان

موضوعات وب
امکانات وب
بازدید امروز: 1761
بازدید دیروز: 4001
کل بازدیدها: 513227